Perfect Stay 2Min By Walk To The Beach Free Parking

  • 40 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Położony w dzielnicy Zachodni Kowloon 1-pokojowy apartament Perfect Stay 2Min By Walk To The Beach Free Parking Sydney oferuje zakwaterowanie w ciągu około 15 min jazdy samochodem od takich atrakcji kulturalnych, jak Muzeum Powerhouse. Obiekt położony jest 7 km od dworca kolejowego Town Hall i w zasięgu ręki od przystanku autobusowego O'Brien St Opp Barracluff Av.

Apartament Perfect Stay 2Min By Walk To The Beach Free Parking dysponuje balkonem oraz takimi udogodnieniami jak klimatyzacja. W apartamencie jest 1 łazienka. Znajdziesz tu również suszarkę do włosów i ręczniki kąpielowe.

Apartament Perfect Stay 2Min By Walk To The Beach Free Parking jest wyposażony we własną kuchnię, gdzie goście mogą przyrządzać własne posiłki. Stół jadalny zapewniają doskonałe doznania kulinarne. Brown Sugar oferuje posiłki kuchni australijskiej w odległości tuż za rogiem od obiektu.

Opera w Sydney znajduje się 20 min drogi samochodem od apartamentu o powierzchni 40 m², a Przystań Double Bay leży w około 3 km. Dzięki pierwszorzędnej lokalizacji Goście mogą z łatwością odwiedzić w tylko 550 metrach Harris Farm Markets Bondi Beach. Plaża w Clovelly jest w około 2 km.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Perfect Stay 2Min By Walk To The Beach Free Parking Sydney
Hoffy'S Place - Modern One Bedroom With Ac
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Hoffy'S Place - Modern One Bedroom With Ac

9.6
Wyjątkowy 5 opinii
119 m od nieruchomości
USD 194 USD 175
za noc
Stylish Top-Floor Unit With Ocean Breezes
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Stylish Top-Floor Unit With Ocean Breezes

133 m od nieruchomości
Bondi Studio - 4Th Floor Balcony - Free Parking
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Bondi Studio - 4Th Floor Balcony - Free Parking

231 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Kingsford Smith
    16 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy/autobusowy Bondi Junction
    2,3 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Pralnia
    • Pralnia chemiczna

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Herbata i kawa
    • Stół

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Perfect Stay 2Min By Walk To The Beach Free Parking akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Perfect Stay 2Min By Walk To The Beach Free Parking nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Perfect Stay 2Min By Walk To The Beach Free Parking jest kuchnia?
      W apartamencie Perfect Stay 2Min By Walk To The Beach Free Parking goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i piekarnik.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Kingsford Smith
    16 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy/autobusowy Bondi Junction
    2,3 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Perfect Stay 2Min By Walk To The Beach Free Parking Sydney

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij